D50K80KE Ohmite
  • More about D50K80KE Ohmite
    D50K80KE Ohmite
    D50K80KE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D50K80KE is described as RESISTOR POWER ADJ 80K OHM 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Adjustable Power Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Adjustable Power Resistor
    Resistors
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"