D50K3K0E Ohmite
  • Available: 3
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D50K3K0E Ohmite
    D50K3K0E Ohmite
    D50K3K0E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D50K3K0E is described as RESISTOR POWER ADJ 3K OHM 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE