D50K250E Ohmite
  • Available: 30
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D50K250E Ohmite
    D50K250E Ohmite
    D50K250E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D50K250E is described as RESISTOR POWER ADJ 250 OHM 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE