D25K500E Ohmite
  • Available: 73
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D25K500E Ohmite
    D25K500E Ohmite
    D25K500E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D25K500E is described as RESISTOR POWER ADJ 500 OHM 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN