D25K100E Ohmite
  • Available: 36
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D25K100E Ohmite
    D25K100E Ohmite
    D25K100E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D25K100E is described as RESISTOR POWER ADJ 100 OHM 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Adjustable Power Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Adjustable Power Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM