D225K5K0E Ohmite
  • Available: 4
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D225K5K0E Ohmite
    D225K5K0E Ohmite
    D225K5K0E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D225K5K0E is described as RESISTOR POWER ADJ 5K OHM 225W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM