D225K1K0 Ohmite
  • More about D225K1K0 Ohmite
    D225K1K0 Ohmite
    D225K1K0 is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D225K1K0 is described as RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 225W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"