D175K50RE Ohmite
  • Available: 8
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D175K50RE Ohmite
    D175K50RE Ohmite
    D175K50RE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D175K50RE is described as RESISTOR POWER ADJ 50 OHM 175W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"