D175K25RE Ohmite
  • Available: 3
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D175K25RE Ohmite
    D175K25RE Ohmite
    D175K25RE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D175K25RE is described as RESISTOR POWER ADJ 25 OHM 175W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE