D175K100E Ohmite
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D175K100E Ohmite
    D175K100E Ohmite
    D175K100E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D175K100E is described as RESISTOR POWER ADJ 100 OHM 175W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Adjustable Power Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Adjustable Power Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM