D12K7R5E Ohmite
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D12K7R5E Ohmite
    D12K7R5E Ohmite
    D12K7R5E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D12K7R5E is described as RESISTOR POWER ADJ 7.5 OHM 12W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE