D12K7K5E Ohmite
  • Available: 1
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D12K7K5E Ohmite
    D12K7K5E Ohmite
    D12K7K5E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D12K7K5E is described as RESISTOR POWER ADJ 7.5K OHM 12W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A