D12K500E Ohmite
  • Available: 35
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D12K500E Ohmite
    D12K500E Ohmite
    D12K500E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D12K500E is described as RESISTOR POWER ADJ 500 OHM 12W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Adjustable Power Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Adjustable Power Resistor
    Resistors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM