D12K2K5E Ohmite
  • Available: 41
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D12K2K5E Ohmite
    D12K2K5E Ohmite
    D12K2K5E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D12K2K5E is described as RESISTOR POWER ADJ 2.5K OHM 12W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Adjustable Power Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Adjustable Power Resistor
    Resistors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"