D100K75K Ohmite
  • More about D100K75K Ohmite
    D100K75K Ohmite
    D100K75K is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D100K75K is described as RESISTOR POWER ADJ 75K OHM 100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Adjustable Power Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Adjustable Power Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE