D100K1K0 Ohmite
  • More about D100K1K0 Ohmite
    D100K1K0 Ohmite
    D100K1K0 is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D100K1K0 is described as RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V