CR401-75VE Ohmite
  • Part Number: CR401-75VE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: ALUMINUM HEATSINK 75MM DEGREASED
  • Category: Thermal Heat Sinks
  • Status:
  • More about CR401-75VE Ohmite
    CR401-75VE Ohmite
    CR401-75VE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. CR401-75VE is described as ALUMINUM HEATSINK 75MM DEGREASED. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A