CR401-75AE Ohmite
  • Part Number: CR401-75AE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: ALUMINUM HEATSINK 75MM BLK ANODI
  • Category: Thermal Heat Sinks
  • Status:
  • More about CR401-75AE Ohmite
    CR401-75AE Ohmite
    CR401-75AE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. CR401-75AE is described as ALUMINUM HEATSINK 75MM BLK ANODI. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"