CR301-75VE Ohmite
  • Part Number: CR301-75VE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: ALUMINUM HEATSINK 75MM DEGREASED
  • Category: Thermal Heat Sinks
  • Status:
  • More about CR301-75VE Ohmite
    CR301-75VE Ohmite
    CR301-75VE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. CR301-75VE is described as ALUMINUM HEATSINK 75MM DEGREASED. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB