CR301-25VE Ohmite
  • Part Number: CR301-25VE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: ALUMINUM HEATSINK 25MM DEGREASED
  • Category: Thermal Heat Sinks
  • Status:
  • More about CR301-25VE Ohmite
    CR301-25VE Ohmite
    CR301-25VE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. CR301-25VE is described as ALUMINUM HEATSINK 25MM DEGREASED. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH