CR301-25AE Ohmite
  • Part Number: CR301-25AE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: ALUMINUM HEATSINK 25MM BLK ANODI
  • Category: Thermal Heat Sinks
  • Status:
  • More about CR301-25AE Ohmite
    CR301-25AE Ohmite
    CR301-25AE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. CR301-25AE is described as ALUMINUM HEATSINK 25MM BLK ANODI. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Thermal Heat Sinks from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Heat Sinks
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM