CR201-50VE Ohmite
  • Part Number: CR201-50VE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: ALUMINUM HEATSINK 50MM DEGREASED
  • Category: Thermal Heat Sinks
  • Status:
  • More about CR201-50VE Ohmite
    CR201-50VE Ohmite
    CR201-50VE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. CR201-50VE is described as ALUMINUM HEATSINK 50MM DEGREASED. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS