CR201-50AE Ohmite
  • Part Number: CR201-50AE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: ALUMINUM HEATSINK 50MM BLK ANODI
  • Category: Thermal Heat Sinks
  • Status:
  • More about CR201-50AE Ohmite
    CR201-50AE Ohmite
    CR201-50AE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. CR201-50AE is described as ALUMINUM HEATSINK 50MM BLK ANODI. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK