CR201-25VE Ohmite
  • Part Number: CR201-25VE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: ALUMINUM HEATSINK 25MM DEGREASED
  • Category: Thermal Heat Sinks
  • Status:
  • More about CR201-25VE Ohmite
    CR201-25VE Ohmite
    CR201-25VE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. CR201-25VE is described as ALUMINUM HEATSINK 25MM DEGREASED. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ