CR201-25AE Ohmite
  • Part Number: CR201-25AE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: ALUMINUM HEATSINK 25MM BLK ANODI
  • Category: Thermal Heat Sinks
  • Status:
  • More about CR201-25AE Ohmite
    CR201-25AE Ohmite
    CR201-25AE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. CR201-25AE is described as ALUMINUM HEATSINK 25MM BLK ANODI. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Thermal Heat Sinks from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Heat Sinks
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK