CR101-50AE Ohmite
  • Part Number: CR101-50AE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: ALUMINUM HEATSINK 50MM BLK ANODI
  • Category: Thermal Heat Sinks
  • Status:
  • More about CR101-50AE Ohmite
    CR101-50AE Ohmite
    CR101-50AE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. CR101-50AE is described as ALUMINUM HEATSINK 50MM BLK ANODI. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM