CR101-25VE Ohmite
  • Part Number: CR101-25VE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: ALUMINUM HEATSINK 25MM DEGREASED
  • Category: Thermal Heat Sinks
  • Status:
  • More about CR101-25VE Ohmite
    CR101-25VE Ohmite
    CR101-25VE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. CR101-25VE is described as ALUMINUM HEATSINK 25MM DEGREASED. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Thermal Heat Sinks from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Heat Sinks
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V