CMU2541E Ohmite
  • Part Number: CMU2541E
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: POT 250K OHM 2W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 4
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK