CLU5041E Ohmite
  • Part Number: CLU5041E
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: POT 500K OHM 2W CARBON LINEAR
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"