CCU5031E Ohmite
  • Part Number: CCU5031E
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: POT 50K OHM 2W CARBON LINEAR
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM