CCU2531E Ohmite
  • Part Number: CCU2531E
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: POT 25K OHM 2W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"