C300K6R3E Ohmite
  • Available: 13
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C300K6R3E Ohmite
    C300K6R3E Ohmite
    C300K6R3E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. C300K6R3E is described as RES CHAS MNT 6.3 OHM 10% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED