C300K3R1 Ohmite
  • More about C300K3R1 Ohmite
    C300K3R1 Ohmite
    C300K3R1 is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. C300K3R1 is described as RES CHAS MNT 3.1 OHM 10% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED