C300K16RE Ohmite
  • Available: 12
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C300K16RE Ohmite
    C300K16RE Ohmite
    C300K16RE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. C300K16RE is described as RES CHAS MNT 16 OHM 10% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.