C126-025-1VE Ohmite
  • Available: 151
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C126-025-1VE Ohmite
    C126-025-1VE Ohmite
    C126-025-1VE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. C126-025-1VE is described as HEATSINK FOR TO-126 25MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE