BAB232025R0KE Ohmite
  • More about BAB232025R0KE Ohmite
    BAB232025R0KE Ohmite
    BAB232025R0KE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. BAB232025R0KE is described as 25 OHMS 10% 700 W CASE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.