AS12J1004ET Ohmite
  • Part Number: AS12J1004ET
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES SMD 1M OHM 5% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AS12J1004ET Ohmite
    AS12J1004ET Ohmite
    AS12J1004ET is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AS12J1004ET is described as RES SMD 1M OHM 5% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM