AS12J1002ET Ohmite
  • Part Number: AS12J1002ET
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES SMD 10K OHM 5% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AS12J1002ET Ohmite
    AS12J1002ET Ohmite
    AS12J1002ET is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AS12J1002ET is described as RES SMD 10K OHM 5% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT