AS12J1001ET Ohmite
  • Part Number: AS12J1001ET
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES SMD 1K OHM 5% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AS12J1001ET Ohmite
    AS12J1001ET Ohmite
    AS12J1001ET is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AS12J1001ET is described as RES SMD 1K OHM 5% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT