AS08J1000ET Ohmite
  • Part Number: AS08J1000ET
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES SMD 100 OHM 5% 1/3W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AS08J1000ET Ohmite
    AS08J1000ET Ohmite
    AS08J1000ET is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AS08J1000ET is described as RES SMD 100 OHM 5% 1/3W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM