850F75RE Ohmite
  • Available: 66
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 850F75RE Ohmite
    850F75RE Ohmite
    850F75RE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. 850F75RE is described as RES CHAS MNT 75 OHM 1% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE