850F1K5E Ohmite
  • Available: 35
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 850F1K5E Ohmite
    850F1K5E Ohmite
    850F1K5E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. 850F1K5E is described as RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM