850F15RE Ohmite
  • Available: 113
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 850F15RE Ohmite
    850F15RE Ohmite
    850F15RE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. 850F15RE is described as RES CHAS MNT 15 OHM 1% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE