850F10RE Ohmite
  • Available: 199
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 850F10RE Ohmite
    850F10RE Ohmite
    850F10RE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. 850F10RE is described as RES CHAS MNT 10 OHM 1% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F