825F750E Ohmite
  • Available: 124
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 825F750E Ohmite
    825F750E Ohmite
    825F750E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. 825F750E is described as RES CHAS MNT 750 OHM 1% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.