825F56RE Ohmite
  • More about 825F56RE Ohmite
    825F56RE Ohmite
    825F56RE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. 825F56RE is described as RES CHAS MNT 56 OHM 1% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED