825F560E Ohmite
  • More about 825F560E Ohmite
    825F560E Ohmite
    825F560E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. 825F560E is described as RES CHAS MNT 560 OHM 1% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"