825F3R0E Ohmite
  • Available: 101
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 825F3R0E Ohmite
    825F3R0E Ohmite
    825F3R0E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. 825F3R0E is described as RES CHAS MNT 3 OHM 1% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS