825F33RE Ohmite
  • More about 825F33RE Ohmite
    825F33RE Ohmite
    825F33RE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. 825F33RE is described as RES CHAS MNT 33 OHM 1% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE