825F20RE Ohmite
  • Available: 36
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 825F20RE Ohmite
    825F20RE Ohmite
    825F20RE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. 825F20RE is described as RES CHAS MNT 20 OHM 1% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"